Volter Gdańsk

Adres: Kartuska 362B, 80-125 Gdańsk,   Rezerwacja : tel. 730 515 535 E-mail : rezerwacje@hotelvolter.pl,   

Volter

Luksusowy, wygodny, komfortowy, zaprojektowany z myślą o wielu rozwiązaniach, dostosowany do osób niepełnosprawnych a przede wszystkim z klimatem.

 

Jest położony w idealnej lokalizacji jeżeli chodzi o dojazd. Volter Gdańsk zlokalizowany jest w Gdańsku, w odległości 10 km od lotniska, przy ul. Kartuskiej, 15 km od samego Centrum Miasta i wszelkich jego atrakcji. Naszym atutem jest idealne połączenie z obwodnicą Trójmiasta, dzięki czemu szybko można do nas dojechać. Wysoki standard wyposażenia i profesjonalna obsługa zapewnią Państwu komfort, doskonałe jedzenie i wysokiej klasy zakwaterowanie.

Oferujemy Państwu wypoczynek lub nocleg w wysokim standardzie pokojach z luksusową łazienką z prysznicem lub wanną, wyposażonym w TV LCD, bezpłatnym WI-FI oraz własną lodówką w każdym pokoju! Przed budynkiem znajdą Państwo przestronny, strzeżony parking dla gości.

Dla osób zatrzymujących się u nas w celach służbowych przygotowaliśmy salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt najwyższej klasy.

Nasza restauracja przyprawi Państwa o najwyższe doznania smakowe i kulinarne. Serwuje wyśmienite śniadania, dania obiadowe, kolacje oraz nowość jaką są branche. Oferujemy nie tylko wykwintne dania oraz ekskluzywny i komfortowy nocleg ale również dawkę niezapomnianych wrażeń.

Nasze wnętrza projektowane były dla Państwa dlatego też zapewniają najlepszy klimat. Volter Gdańsk jest nowo powstałym obiektem. Zapewnia miłą obsługę, rodzinną atmosferę oraz smaczne posiłki w naszej restauracji.

2

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress