POKOJE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą pokoi.
Nowoczesny, przytulny styl pokoi wykonanych z najwyższej jakości materiałów daje poczucie komfortu i odprężenia.

 

Do zaoferowania mamy  pokoje 1- i 2-osobowe w wersjach Standard. Każdy z oferowanych pokoi jest komfortowo wyposażony. Każdy ma własną łazienkę z wygodną kabiną prysznicową lub wanną i suszarką do włosów. W każdym pokoju znajdą Państwo zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor oraz dostęp do  WI-Fi.
W każdym znajdują się (do wyboru) dwa łózka podwójne lub łoże typu king size, biurko do pracy oraz szafa. 

Pokój dla niepełnosprawnych

Pokój wraz z łazienką jest w  pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada niezbędne poręcze do poruszania się.

Pokój dwuosobowy z wanna

Pokój dla pary na którego wyposażenie składa się ekskluzywne łóżko, luksusowa łazienka wewnątrz pokoju zawierająca relaksującą wannę, własna lodówka, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dostępny jest prywatny sejf w pokoju. Zapraszamy do zapoznania się  z cennikiem.

Pokój dwuosobowy z prysznicem

Ekskluzywny pokój na którego wyposażenie składa się łóżko dla pary, luksusowa łazienka wewnątrz pokoju zawierająca prysznic, własna lodówka w pokoju, sejf, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Zapraszamy do zapoznania się  z cennikiem.

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy dostosowany do potrzeb gości. Na jego wyposażenie składa się dostosowane łóżko, łazienka wewnątrz pokoju zawierająca dostosowaną kabinę prysznicową , własna lodówka w pokoju, telewizor LCD, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Zapraszamy do zapoznania się  z cennikiem.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress